PROFESIONĀLIE TĪRĪŠANAS LĪDZEKĻI - EKOLOĢISKI UN ANTI ALERĢISKI

KONCENTRĀTS ILGAM LAIKAM BEZMAKSAS PIEGĀDE VIRS 10€ VISĀ LATVIJĀANTI ALERĢISKS

Slider

ATTEIKUMA TIESĪBAS

   Ja nolēmāt atteikties no pirkuma, Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likums (PTAL) un reglamentējošie Ministru Kabineta Noteikumi Nr.255 “Noteikumi par distances līgumu” (MK Noteikumi Nr. 255) nosaka, ka pircējam ir tiesības atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā. Pircēja pienākums ir 7 dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas atdot preci Pārdevējam. Visus izdevumus,  kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs, izņemot gadījumus, kad SIA Green Touch piekrīt segt šīs izmaksas.

  Sia Green Touch atmaksās saņemto naudu maksātāja kontā 3-14 dienu laikā no dienas, kad būs saņemta atgrieztā prece.

   Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:

  • pasūtītās preces pēc to rakstura nevar atdot atpakaļ, vai tās ātri bojājas vai ir ātri izlietojamas;
  • pasūtītās preces ir izgatavotas tieši Pircējam pēc individuāla pasūtījuma;
  • pircējs ir atvēris audioierakstu vai videoierakstu, vai datorprogrammu iepakojumu.

   Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka “patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā”.

  Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts.

    Atteikuma tiesību izmantošana beidzas pēc 14 dienām, sākot no dienas, kad prece ir iegūta vai trešā persona, kas nav pārvadātājs un ko esat norādījis, ir ieguvusi preci valdījumā. 

  Lai vienotos par preces atdošanu, lūdzam sazināties ar mums pa e-pastu: info@greentouch.lv  vai pa tālruni: +371 27136866, pieprasot atteikuma veidlapu.

  Izsūtot preci jānodrošina  iepakojums, lai transportējot precei  nevarētu rasties bojājum.

PAZIŅOT MAN PAR PRECES PIEEJAMĪBU Mēs Jūs informēsim, kad prece būs atkal pieejama mūsu noliktavā. Lūdzu, ievadiet nepieciešamo informāciju zemāk.

© Sia Green Touch 2020